Dört kızın nüfusunda baba olarak adı yazıyordu! Gizemli Erol ortaya çıktı

Göksel Özdoğdu ile 63 yıl önce nikah masasına oturan Metin Akpınar’ın, 36 yıl önce yaşadığı evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararıyla 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu.

Tek yumurta ikizleri, anneleri tarafından henüz iki aylıkken Antalya’daki bir köyde bakıcı kadına bırakılmış, Çocuk Esirgeme Kurumu’nda devlet korumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alınmıştı.

MÜGE ANLI’YA KATILDI

Açtığı babalık davasında DNA testiyle ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın kızı olduğunu kanıtlayan Duygu Nebioğlu, son olarak Suphiye Orancı’yı aramak için Müge Anlı’nın programına katıldı.

ANNE BULUNDU

Müge Anlı’ya çıktığı ikinci programda aldığı Nebioğlu, aldığı haberle sarsılmıştı. Anlı’nın izleyicilerinden biri Suphiye Orancı’nın Almanya’daki evine gitmişti. Kapıya çıkmak yerine diafondan konuşmayı tercih eden Orancı: ‘Kocam evde bu konu hakkında konuşmak iyi bir fikir değil. Benim çocuklarım kimseyi ilgilendirmez.’ dedi. Müge Anlı, “Aslında sadece telefon numaralarımızı bırakmak istemiştik ama Suphiye hanım bu teklifi reddetti” demiş ve Anlı’nın söylemlerine göre aranan anne, daha sonra polis çağırmıştı.

“HEPİMİZİN BABA ADI EROL”

Müge Anlı’nın ‘Dilara’nın baba adı kimlikte Erol yazıyor’ demesi üzerine Duygu Nebioğlu, ‘Hepimizin nüfusunda baba adı Erol yazıyor. Erol diye birini tanımıyoruz.’ dedi. Konu üzerine kayıp annenin çocukluk arkadaşı yayına bağlanarak, Erol hakkında bildiklerini söylemişti.

“EROL’UN ADI ORADAN GELİYOR”

Suphiye Orancı’nın çocukluk arkadaşı olduğunu söyleyen fakat ismini vermek istemeyen başka bir izleyici ise yayına bağlanarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Aslında konuşmak istemiyorum ama yine de Duygu için bir şeyler anlatmak isterim. Ben Suphiye’nin çocukluk arkadaşıyım. Suphiye, asil, çok güzel, narin, çok tatlı bir arkadaşımdı benim. Onu seneler sonra bile düşünürdüm, programda görünce bu benim arkadaşım Suphiye dedim. Çok iyi bir kızdı. Kalbindeki iyiliği hiç kaybetmedi. Ama baktım hayat yolunda bayağ savrulmuş. Doğru düzgün bir aile yaşantısı yoktu. Ona sahip çıkan yoktu. Bu sahipsizlik uzun süre sürmüş. Hep bir aidiyet duygusu yaşamak için, bir şeyler yapmış. Erol, mahallenin delikanlısıydı. Onunla bir süre çıktılar. Daha sonra duyduğumuza göre Suphiye’nin çocuğu olmuş. Çocuğu sonra götürüp Erol’un annesine bırakmış. Anne görünce çok sevinmiş. Erol’un ismini nüfusa koyması oradan geliyor diye düşündüm.

 

Müge Anlı’nın ‘Furaye’nin babası Erol’du diyordunuz’ sorusu üzerine ismini vermek istemeyen arkadaş: ‘Erkek çocuğu diye biliyorum ve o çocuğun baba tarafına verildiğini biliyorum. Onlar da buradan taşındı. Daha sonraları Suphiye bize geldi. Ailesinin yanına gidemedi. Ben şaşırmıştım o zaman kimsesiz olduğuna.’ şeklinde yanıt verdi.

Anlı’nın, ‘Erkek çocuğu olduğuna emin misiniz?’ sorusuna ise ‘Ben hiçbirini görmedim. Sadece Suphiye’nin bir çocuğu olmuş Erol’un evine bırakıp gitmiş diye duydum.’ cevabını verdi.

EROL BULUNDU

Duygu Nebioğlu, cuma günü yayından sonra Antalya’ya dönmüştü. Bugün gerçekleşen canlı yayının açılışında Müge Anlı, Erol’un bulunduğunu açıkladı. Kendisi hakkında çıkan iddialardan sonra ise Erol Bey, Suphiye ile çocukluk arkadaşı olduklarını ve aynı mahallede büyüdüklerini söyledi.

“BANA DA DAVA AÇABİLİRLER”

Müge Anlı’nın aktardıklarına göre, Erol Bey aralarında bir aşk ilişkisi yaşandığına dair iddiaları yalanladı. Konu ile ilgili ‘Kızlar isterlerse bana da dava açabilirler DNA testine varım.’ diyen Erol Bey, konunun araştırılmasını istedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir